Wybieraj profesjonalistów

Po pierwsze

Najważniejsza jest jakość

Tworzymy

Profesjonalne marki własne

Tylko najlepsi

Współpracujemy z najlepszymi

Dostawa i wsparcie

Zamawiasz a my dostarczamy

Cropped image of mother giving seedling to daughter in backyard
Lettuce field

Masz pytanie? Chętnie udzielimy Ci pomocy

logo rolpol24
product1

Nawozy wapniowe Lider wytwarzane unikatową technologią MicroActive powstają dzięki bardzo drobnemu mieleniu skał dolomitowych. W wyniku tej technologii otrzymujemy aktywne cząstki wapna o wymiarach poniżej 10 mikronów.

Rolpol24 w liczbach

tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst tekst

25
Lat na rynku rolniczym
23
Produkty pod własną marką
32
Partnerów biznesowych
12
Rzetelnych doradców

Informacje z naszej branży

Publikujemy informacje o nowościach w branży rolniczej

ROLPOL — zaopatrzenie rolnictwa i ogrodnictwa

Witaj w świecie rolnictwa i ogrodnictwa, gdzie troska o plony jest priorytetem! Z dumą prezentujemy ofertę dostosowaną do potrzeb rolników, ogrodników oraz miłośników zieleni. Jesteśmy tu, by zapewnić solidne nawozy, sprawdzone rozwiązania i wsparcie, które przekłada się na sukcesy w plonach. Poznaj nas bliżej, a przekonasz się, dlaczego warto z nami współpracować.

Producent i dystrybutor nawozów rolniczych

Jesteśmy dumni, że jako rodzinna firma działamy na polskim rynku od 1989 roku. Ponad trzydzieści lat doświadczenia sprawiło, że dawno przekroczyliśmy już granice zwykłego biznesu. Dla nas rolnictwo i ogrodnictwo to nie tylko specjalizacja, to prawdziwa pasja, która napędza do ciągłego doskonalenia się i dostarczania produktów coraz wyższej jakości.

Hurtownia nawozów rolniczych i ogrodniczych

Dostarczamy nawozy produkowane przez najbardziej uznane marki na rynku — Grupę Azoty, Anwil czy Siarkopol. Oferujemy pełną gamę nawozów mineralnych i organicznych dostosowanych do różnorodnych potrzeb. Znajdziesz u nas preparaty jednoskładnikowe, które możesz konfigurować ze sobą lub stosować zamiennie w zależności od potrzeb upraw, ale też dostępne są gotowe kompozycje stworzone pod określone gatunki czy całe grupy roślin. Wśród wszystkich propozycji naszej hurtowni z pewnością znajdziesz odpowiednie środki, dzięki którym poprawisz wydajność upraw w postaci obfitych plonów.

Nawozy: sklep internetowy

Jako producent nawozów wapniowych z serii Lider koncentrujemy się na ulepszaniu gleby. Nasze nawozy wapniowe to klucz do utrzymania równowagi pH i zapewnienia roślinom optymalnych warunków do wzrostu. Stosując w procesie produkcyjnym technikę suszenia końcowego, udało nam się osiągnąć minimalną zawartość wody. Skoncentrowany nawóz granulowany Lider zawiera 100-procentowo ekologiczny nawóz pochodzący z obróbki skał dolomitowych.

Sklep z nawozami rolniczymi — wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Gwarantujemy dostęp do pełnego zaopatrzenia rolnictwa w jednym miejscu. W skład naszego asortymentu wchodzą między innymi nawozy azotowe, azotowo-siarkowe, wapniowe, a także wieloskładnikowe. Znajdziesz też rozwiązania do poszczególnych roślin ogrodowych uprawianych hobbystycznie. Polecamy także środki ochrony roślin, preparaty na owady i granulaty na myszy. Istotną część oferty stanowią również akcesoria rolnicze i ogrodnicze, takie jak folia, sznurek, siatki, lizawki oraz niezbędny w domu węgiel czy ekogroszek do ogrzewania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży znamy potrzeby rolników i ogrodników, a tym samym możemy zapewniać prawdziwie kompleksowe rozwiązania. Oferujemy produkty, które cechują się najwyższą jakością i pochodzą od sprawdzonych dostawców. Bez względu na to, czy to walka z owadami, gryzoniami, czy zapotrzebowanie na efektywny opał, jesteśmy tu, by Cię wspierać.

Nasza misja — razem dla urodzajnych plonów

Posiadamy własne środki transportu, magazyny i linie produkcyjne, by zawsze dostarczyć wszystko, co potrzebne do owocnej pracy na polu czy w ogrodzie. Nasza działalność ma dzięki temu zasięg ogólnopolski, a każde gospodarstwo może zaopatrzyć się w wysokiej jakości nawozy i inne preparaty.

Szukasz partnera, który zrozumie Twoje potrzeby? Jesteśmy tutaj dla Ciebie! Oferujemy więcej niż tylko nawozy — sklep internetowy, który prowadzimy, to również nieocenione wsparcie dla rolnictwa oraz ogrodnictwa profesjonalnego i hobbystycznego. Zapraszamy również na zakupy stacjonarne od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-16 przy ulicy Towarowej 1 w miejscowości Szepietowo. Dzięki nam plony zawsze będą obfite, a pole i ogród pełne życia. Zadbaj o swoją ziemię razem z firmą ROLPOL — partnerem w uprawie roślin. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!